MİFARE KART ÜCRET TOPLAMA SİSTEMLERİ

Mifare kart temassız veri alış verişi yapabilen RF sitemi ile çalışır. 1K kapasiteli kartlara yazılan kredi tutarı jeton kanalı yerine takılan terminaller tarafından kartta bulunan kredi düşülür. Aboneler arasında bağlantıya gerek yoktur. Her terminal bağımsız olarak çalışır. Kredi yazıcı USB üzerinden bağlanarak dokunmatik tablet bilgisayar üzerinden kumanda edilebilmekte ve otomatik e-mail atabilmektedir. Ayrıca günlük işlemler veri tabanına kopyalanarak arşivlenebilir.

SİSTEMİN KULLANILDIGI BİR KAÇ YER:
ANKARA BEĞENDİK
KAYSERİ BEĞENDİK
ELAZIĞ GÜRBÜZLER
TRABZON ŞAMATA
KIBRIS VBLAND
KONYA BUZPARK
KONYA MAXIPARK
KONYA GAME PLAY
KONYA AKTURLAND
KONYA BANIO MARKET
ANTALYA TEKNO
KAYSERI MEYSU AVM
KAYSERI İPEK SARAY
KIRŞEHİR 1071 BİLARDO
EREĞLİ OYUN DÜNYASI
SAMSUN YOYUNCAK

KREDİ ÜNİTESİ

Bu ünite jeton kanalı yerine kullanılmaktadır ve çalışma mantığı aynıdır. Çıkışında bulunan üç adet kablo ile besleme ve sinyal bağlantıları yapılmaktadır. Çalışma voltajı 12-15 VDC aralığındadır. Çıkış şekli “NO”, tetik zamanı ise 5-200 ms aralığında ayarlanabilmektedir.

Cihaz üzerinde bulunan 8*2 ekran müşteri bilgilendirmek ve ayarları yapmak için kullanılır. Satış terminalinde programlanan kartları okutarak reklam yazısı ve düşülmek istenen kredi miktarı ayarlanabilir.

KREDİ GÖSTERİCİ

Müşterinin Kalan kredisini görmesi için kullanılır. Çalışma şartları okuyucu modüller ile aynıdır. Kart yaklaştırıldığında kalan kredi miktarı 3sn. boyunca ekranda gösterilir.